1

2

Brožuru o projektu ve formátu pdf si můžete stáhnout zde.

Projekt Cíle udržitelného rozvoje a migrace je součástí osvětového a vzdělávacího programu Evropské komise Evropské unie DEAR (Development Educational and Awareness Raising) a byl zahájen v březnu roku 2019. Jak program DEAR funguje můžete zjistit z tohoto videa:

 

Více o Středisku humanitární a rozvojové spolupráce Diakonie ČCE...

Ve Středisku humanitární a rozvojové spolupráce se tématu migrace věnujeme v rámci zahraničních projektů s partnerskými organizacemi například na severu Jordánska, nebo v Libanonu, kde od roku 2012 pomáháme syrským uprchlíkům a hostitelským komunitám.

Nepojmenovaný 1

Tyto webové stránky byly vytvořeny za finanční podpory Evropské Unie. Odpovědnost za obsah těchto stránek nese pouze Diakonie ČCE - Středisko humanitární a rozvojové spolupráce a za žádných okolností jej nelze považovat za odraz postoje Evropské unie.

Stránky vznikly v rámci projektu „SDGs and Migration – Multipliers and Journalists Addressing Decision Makers and Citizens in the EU“ financovaného z programu Evropské unie pro vzdělávání a osvětu (Development Education and Awareness Raising - DEAR).